Historický úspěch Slovanu, 4 postupující na MČR 2019

O uplynulém víkendu proběhlo krajské kolo jednotlivců. Náš oddíl měl v ohni několik želízek. Když to vezmu jinak, tak několik želez v pořádném fajrontu. S ohledem na formu našich dvou borců Venci Hlaváče a Ládi Urbana ml., Tomáše Pavlíka nezmiňuji, protože tento borec si účast na MČR vybojoval vloni, když toto vyhrál, se není čemu divit. I my v oddíle jsme tak nějak očekávali, že by to mohlo vyjít.

Takový malý sen a očekávání se tedy naplnilo. Tomáš, Venca a Láďa v mužích budou reprezentovat Slovan ve Valašském Meziříčí na MČR jednotlivců. Dalším postupujícím je v kategorii žen Zdeňka Zmeškalová, která obsadila 2. místo a podívá se do Hořic.

Jak dopadli všichni naši zástupci ve svých kategoriích naleznete níže. Snad je to přehledné a doufám, že jsem na nikoho nezapomněl.

Tento ročník se stal historickým milníkem pro náš oddíl. Na MČR jednotlivců postoupili celkem 4 hráči. Z toho 3 v jedné kategorii (muži). Prostě paráda. Chtěl bych všem našim zástupcům moc poděkovat za příkladné reprezentování Slovanu. Slovan zastupovalo celkem 15 hráček a hráčů.

Muži

 • Venca Hlaváč (586+566, 1. místo),
 • Láďa Urban ml. (586+540, 2. místo),
 • Tomáš Pavlík (530 – finále se nezúčastnil, jistý postup, obhajoba MČR),
 • Martin Trakal (518, 22. místo)
 • Pavel Staša (511, 25. místo)

Ženy

 • Zdeňka Zmeškalová (540, 2. místo),
 • Dáda Stašová (524, 8. místo),
 • Míša Čejková (503, 13. místo),
 • Hedvika Besedová (494, 18. místo)
 • Jarka Chlupová (468, 23. místo)

Senioři

 • Johannes Luster (538+525, 5 místo)
 • František Průša (557+496, 9. místo)
 • Jirka Šafr (516, 16. místo)

Dorostenky

 • Pavlínka Stašová (468, 3. místo)

Starší žáci

 • Václav Hlaváč ml. (316, 6. místo)

 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *